Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

NURİŞ Teknoloji ve Makine San. Tic. A.Ş. 1953’te kurulan Türkiye’nin ilk kaynak makinesi üreticisidir ve hali hazırda kaynak makinesi sektörünün lider firmasıdır. Yeni nesil kaynak makineleri, plazma kesme makineleri ve bunların otomasyonu konusunda 71 yıllık sektör tecrübesiyle NURİŞ, ayrıca kendi know-how’u, yüksek kalite standartları ve geniş satış sonrası hizmetleriyle itibar gören bir firmadır.

Türkiye ve dünya genelinde 100’den fazla bayisi, 50’nin üzerinde servisi bulunan NURİŞ, her zaman en yüksek kaliteyi müşterilerine TSE, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve CE gibi sertifikasyonlar ile sunmaktadır. NURİŞ, çevreye duyarlı bir kuruluş olmanın gerekliliklerini yerine getirmeye devam etmektedir.

NURİŞ, Ankara Sincan 1. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üretim, ARGE ve satış sonrası hizmetlerinin koordinasyonunu sağlamaktadır.

Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerinde, Rusya’nın en soğuğundan Körfez ülkeleri ve Afrika’nın en sıcağına kadar en ağır şartlarda, 24 saat hiç durmadan çalışan Türk malı kaynak makineleri üreten NURİŞ, çöl ortamı ve çimento sanayi gibi toz yoğunluğu bulunan bölgelerde, gemi imalatı ve tersaneler gibi nem ve deniz tuzunun yoğun olduğu yerlerde dahi sıfıra yakın bakım maliyeti ve downtime süresi ile sanayicinin gözbebeği konumundadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam