MIG500F-PRO
 MIG500F-PRO invertör teknolojili MIG kaynak makinesidir.
  • IGBT inverter teknolojisi ile kararlı ve yüksek kaliteli performans
  • 8 mm üzerindeki ince plakaların kaynağına uygundur.
  • Ark başlangıcında yavaş tel sürme ile güvenilir ark başlangıcı.
  • Kaynak sonrası tel ucundaki erime bilyesini temizleme
SATIŞ HİZMETİ & YETKİLİ BAYİLER
Firma Adı Şehir Telefon E-Posta
MIG500F-PRO PARAMETRELERİ
Şebeke Gerilimi 380 V, 3 Faz, 50/60 Hz
Giriş Gücü 24.3 kVA
Akım Ayar Sahası 50 A - 500 A
Açık Devre Voltajı 80 V
Rejim (MIG modu, 40°C) %100: 500 A
Koruma Sınıfı IP21S
Makine Boyutları 1060 mm x 610 mm x 1440 mm